۰۷ دی ۸۸ ، ۱۸:۳۰
شهید گمنام ۱۵ نظر اشتراک گذاری

مردم نجف آباد و میثاق مجدد با ولایت

« بسم رب الذی جعلنا من المتمسکین بولایه علی ابن ابیطالب و جعلنا من العشاق الحسین (ع) و عشاق الشهاده »

هنوزحال و هوای شهرمان را در روزهای پرخاطره پیروزی انقلاب اسلامی و  8 سال دفاع مقدس فراموش نکرده ایم و هنوز در و دیوار شهرمان بوی قدوم پر مهر نایب بر حق آقا اما زمان، رهبر حکیم و فرزانه را می دهد،که عده ای معدود در روز عاشورای حسینی حوادثی قابل تامل را در خطه ایثار و شهادت، زادگاه پیروان ولایت رقم می زنند.

نجف آباد غرق در عزا و ماتم حسین(ع) سیاه پوش است که عده ای معدود دست در دست منافقین چشمان خود را بسته و دهان خود را به توهین بر مقدسات مردم گشوده و با هتک حرمت ولایت، رژه دشمن شادکن می روند، دست در گردن آمریکا و رسانه های غربی عکس یادگاری انداخته و فلاکت خود را بدانجا می رسانند که در شعارهای خود گفتند ....؟! جالب این جاست این اقلیت خود را انقلابی می نامند؟!...

البته این اتفاق بدنه و ارکان نظام را تضعیف نمی کند و چیزی از ارزش های والا و عظمت رهبرمان نمی کاهد چرا که عده ای نیز بر روی پیکر مطهر امام حسین(ع) اسب تاختند و اکنون نگاهی گذرا به تاریخ نشان می دهد که آنها کجایند و بزرگ مظلوم تاریخ کجا؟!

نگاهی دقیق تر به اتفاقات اخیر خبر از مضمونی دارد که دیگر غبار فتنه را فرو نشانده و حق را برای هر انسان آزاده ای عیان می کند. حق جویان می دانند هدف این حرکات و شعارهای ساختارشکنانه که در مراسمات خاکسپاری و ترحیم آیت ا.. منتظری نیز توسط عده ای - و نه دوستداران و مقلدان ایشان - سر داده می شد، کاملاً مشخص است، آیا چیزی جز افتخارات انقلابی این مردم و اسلام نشانه گرفته شده است.

ما مردم انقلابی و همیشه در صحنه نجف آباد یکپارچه و یک صدا بانگ تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی و بیانات رهبر عظیم شان را سر داده با خروش انقلابی و غیرت دینی، به سران پایتخت نشین فتنه سوابق انقلابی گذشته آنان را یادآوری کرده تاکید می کنیم «مخالفت با ولایت فقیه مخالفت با امام زمان است. امام در جامعه میزان است». پاسداری از تفکر و اندیشه امام خمینی، اصول محکم و تردید ناپذیر قانون اساسی که برگرفته از محکمات قرآن است و وجود نازنین حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای را وظیفه هر ایرانی مسلمان و انقلابی بوده و پیروی از خط امام را «ادعا» به جایی ره نمی برد.

به سران استکبار، پیاده نظام مزدور و وطن فروش آنان، تمام اختلاف افکنان و توطئه گران داخلی و آنانی که جامعه ما را نا آرام می خواهند و نیز یادآور می شویم، مردم آگاه نجف آباد به شعارهای فریبنده شما که همانا درهم شکستن مبانی و آرمانهای امام، انقلاب و قانون اساسی با هدف تضعیف رکن رکین ولایت فقیه میراث جاوید و بزرگ امام خمینی (ره) است، آَشنایی دارد و بدانید در صورت ادامه فتنه گری ما خانواده های شهدا، دانش آموزان، دانشجویان، بازاریان و صنعتگران پاسخ محکمی به شما خواهیم داد.

از دستگاه ها و مسوولان  قضایی و امنیتی شهر نجف آباد و استان اصفهان نیز برخورد قاطع و محاکمه سریع پیاده نظام سران فتنه که عمدتاً غیر بومی هستند را خواستاریم.

در پایان ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام و شهیدان، ولایت مطلقه فقیه را امتداد ولایت رسول الله (ص)  و ضامن بقای اسلام ناب محمدی (ص) دانسته و با بصیرت کامل با حمایت و پشتیبانی قاطع از فرامین رهبری آماده فدا شدن در راه اهداف بلند انقلاب اسلامی به رهبری ولی فقیه زمان هستیم.

مردم شهید پرور نجف آباد

یک خشت در بهشت به نیابت مدافع حرم شهید محسن حججی


بسم الله الرحمن الرحیم
اردوی جهادی در جستجوی نور21
رمز: یا زهرا (س)
موضوع: جهاد اکبر
برگزار کننده: موسسه شهیدکاظمی
ماموریت: ساخت مسجد شهدای مدافع حرم(محسن حججی/سرلک) در روستای محروم "کمرون" توابع شهرستان فریدونشهر
شماره کارت : 6104337770117412
شماره حساب 4086710869
شبا IR760120000000004086710869

نظرات (۱۵)

 1. !
  شما به چه جراتی خودتون رو نماینده مردم نجف اباد میدونین شما عده ای مهاجر خودفروخته اید که اصلا ارمانهای مردم این شهر رو نمیدونین
  مرگ بر مزدور
 2. جعفر
  اقای مصطفوی حزب الاله توسرت بزند چرا این اراجیف راتایید میکنید بیا تومردم میفهمی چهخبر خیلی ........
 3. شهید زنده
  نمی دونم این همه دروغ و دغل برا چیه
  راستی می دونی که در عصر عاشورا یزیدیان بر اجساد و خیمه یاران امام حسین تاختند.
  البته کارهای که شما در تهران و شهرستان نجف آباد کردید . روگرفت برابر با اصل همان بود.
  من خواهش می کنم شما لااقل از ایران بحثی به میان نیاورید.
  شما می دانید که با ایران چه کردید؟
  به کجا بردید آنرا ؟
  کاش آزادی اظهار نظر وجود داشت که در همه جا خیانتهای شما را با مستندات رو کنم
  سه سوال دیگر برایتان مطرح می کنم امیدوارم جواب بدهید.
  1-شیخ علی تهرانی کیست؟چه کرد؟الان کجاست؟
  2-چرا پزشک معالج سید احمد خمینی در لیست ترور وزارت اطلاعات قرار داشت؟
 4. یه غریبه
  سلام
  حرفاتون قشنگه ولی ...می دونی فقط آدمایی با افکار خودتون می تونن جذبش بشن ..خیلی شعاری و بی روحن...
  این اقلیتی که دربارش حرف می زنین حداقل یک میلیونو هستن ..هر چهقدر هم که کم باشن اولن آدمن دوما مثل شما زاییده این ایرانن و حق دارن..باید حرفاشونوشنید باید اونارو با خودتون یکی کرد..من میگم باید ابهامایی که دارن حل بشه و همه مون دست بذاریم تو دست هم تا ایرانمونو دوباره بسازیم...اینکه فقط آدمایی مثل شما خوب باشن نه به درد ایران می خوره نه امام ...وای به حال امتی که ....نمی دونم..فقط می گم شما ها که این جوری نشون میدین که خیلی امام و دوست دارین و می خواین جزئ یارانش باشین یکی از شرطاش اینه که نهی منکر امر معروف کنید...پس باید راه و به آدما نشون بدین البته اگه راهتون درسته؟؟!!!


  با سلام مام که میگیم باید ایرانو ساخت این اقلیتم که حرفاشونو زدن باید منطقی باشیم واقعا تو انتخابات هر کی حرفاشو نزد؟ چقدر ضربه به اقتدار این مملکت زدن؟ کسی حرفاشونو نشنید دیگه چکار می تونستن بکنن ونکردن واقعا باید انصاف را در نظر گرفت
 5. شبکه اجتماعی حامیان ولایت
  زنجیره وبلاگی فجرآفرینان
  این بار نوبت ماست تا در بهمن 88 نقش خویش را در دفاع از انقلاب و ولایت ایفا نموده و مانند فجرآفرینان سال 57 که به امامت امام خمینی حماسه انقلاب اسلامی را خلق نمودند، ما نیز با اقتدا به امام خامنه ای انقلابی اسلامی در فضای نت برپا نموده و فجرآفرینان سال 88 باشیم.
  زنجیره وبلاگی فجرآفرینان با هدف به وجود آوردن یک جنبش وبلاگی به مناسبت ایام الله دهه فجر که دشمن قصد کرده در آن شادی ملت را به کامشان تلخ نماید و همچنین ایجاد اتحاد در صفوف وبلاگ نویسان مومن و متعهد و ولایی برای اثر بخشی و انسجام هر چه بیشتر فعالیتهای انقلابی شکل گرفته است.
  از کلیه دوستانی که قصد دارند در این فرصت با حضور پررنگ و بانشاط خود عرصه را بر معاندین و مخالفین نظام و ولایت تنگ نموده و مقدمات وارد کردن شکست سنگین دشمن در این جبهه را فراهم آورند دعوت می شود تا با پیوستن به این زنجیره وبلاگی حمایت همه جانبه خویش را از اتحاد وبلاگ نویسان ولایی اعلام نمایند.
  دوستانی که تمایل دارند در این حرکت مبارک شرکت نمایند می توانند با مراجعه به آدرس
  http://imamkhamenei.ning.com/group/weblod
  و عضویت در گروه زنجیره وبلاگی فجرآفرینان و معرفی وبلاگ خود آمادگی خویش را اعلام نموده، و با قرار دادن لوگوی این حرکت در وبلاگ خویش و دعوت از کلیه دوستانی که پیوستن آنها را در به ثمر رساندن این حرکت مفید می دانند، موجبات تشکیل بزرگترین زنجیره وبلاگی دوستان ولایت را فراهم آورند.
  بی شک همراهی و همدلی دوستان در این زمینه و برداشتن گام های محکم بعدی خواهد توانست در خلق حماسه ای دیگر مانند حماسه 9 دی موثر بوده و مقدمات شکل گیری انقلاب اسلامی در فضای اینترنت را به وجود آورد.

  به نام خدا
  اکنون که شبکه‌های اجتماعی مسموم به صورت قارچ‌وار در فضای اینترنت شکل می‌گیرند و بر علیه نظام، به‌ویژه مقام معظم رهبری فعالیت شدید می‌کنند، بر ماست که به پا خیزیم و با این دشمنی‌ها مقابله کنیم. به شبکه احتماعی حامیان ولایت بپیوندید و با ما هم‌سنگر شوید. http://velayatmadaran.com/
  ایمیل: imamkhamenei@yahoo.com
 6. مهدی
  با سلام خدمت مدیر وبلاگ
  پدر من جانباز است و در لشکر 8 نجف اشراف بوده ولی هیچ مدرک جانیازی(مدارک بالینی) از او نداریم حتی یک ترکش هم در پای او می باشد.من از اصفهان تماس می گیرم. لطفا مرا راهنمایی کنید که چه طور می توانم جانبازی اش را مشخص کنم.
  با تشکر
  با آرزوی موفقعیت شما در تمام مراحل زندگی
 7. روشنک
  سلام...
  مزاحم شدم که بگم ...با شعر " رفته بودم سفری سوی دیار شهدا "
  اپم...
  منتظر حضور گرمتون هستم
  یا علی مددی
 8. عاشق مهدی
  از بابت آپدیت نمودن وبلاگ حاجی با مطالب عالی بسیار سپاسگزارم. همین مطالب وبلاگ شما بود که جرقه ای در ذهن من ایجاد کرد تا دغدغه های ذهنیم را روی کاغذ بیاورم.
  جدا که ایوالله.
  منتظر حضور گرمتان هستم
 9. bahara
  آیت‌الله منتظری پدر انقلاب اسلامی فرمودند: 
  حفظ نظام مقدمه ‌است برای حفظ و انجام دستورات اسلامی. اگر بنا باشد به بهانه حفظ نظام، اقدامات ضد اسلامی انجام شود، نه نظام خواهد ماند نه اسلام
  بسیجیها برادران و پدران ما هستند ‌ای برادر بسیجی‌آیا وجدانا شما قبول دارید رفتار شما به مردم مسلمان ما، رفتار اسلامی هست
  چطور این جمهوریه عزیز اسلامی ما دو‌ام خواهد آورد وقتی‌رفتار دولت با مردم مسلمان ما کاملا غیر اسلامی هست
 10. روشنک
  سلام
  وبلاگتون خیلی زیباست ! خوشحال میشم به کلبه درویشی بنده هم سری بزنید !
  درباره وبم باید بگم که " فقط مخصوص شهداست "
  شهدا شرمنده ایم !
  منتظر حضورتون هستم
  یاعلی
 11. س
  سلام .
  امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید .
 12. از شهید تا شهید
  از شهید تا شهید ۱۵ دی ۸۸ ، ۱۳:۱۹
  بسم رب الشهداء والصدیقین
  طرح از شهید تا شهید
  آغاز طرح : 16/10/1388
  آخرین مهلت ثبت نام : 25/12/1388
  به مناسبت سالگرد شهادت شهید حسین علم الهدی طرحی را آغاز کرده ایم به نام از شهید تا شهید(از شهادت حسین علم الهدی تا شهادت مهدی باکری).
  دوستان می توانند در این مدت هدایای معنوی خود را به روح شهدای 16 دی ماه تا 25 اسفند ماه بفرستند.
  هدایای شما می تواند ادعیه،قرآن و یا حتی یک کار خوب باشد.لازم نیست خیلی هم زیاد باشد. حتی یک صلوات یا یک سوره توحید اما با خلوص، کافی است.
  جهت ثبت نام در این طرح به وبلاگ زیر مراجعه کنید:
  www.shahidkharazi.blogfa.com
 13. (وبلاگ خدا در همین نزدیکیست)
  سلام
  با پرواز احمد کاظمی ولایی واقعی به روزم
  تشریف بیارید هم سنگرا
 14. رضا مصطفوی
  سلام و خسته نباشید.
  دم بچه‌های حزب‌اللهی نجف آباد گرم!
 15. صراط
  با سلام
  مطلبتون در ستون "شنود" پایگاه خبری تحلیلی صراط منتشر شد .
  موفق باشید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی