اخباراسلایدرشهید مدافع حرم محسن حججیمتن

اجرای تئاتر ویژه شهید حججی

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان با بیان اینکه مقدمات اجرای تئاتر ویژه شهید حججی فراهم شده است، گفت: هم‌اکنون این تئاتر در انتظار دریافت مجوز از شورای نظارت ارشاد است که در صورت انجام این مقدمات در نجف‌آباد به صورت ویژه به روی صحنه می‌رود.
هوشنگ جمشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  در اصفهان با اشاره به برگزاری تئاترهای مناسبتی در ایام صفر در اصفهان اظهار داشت: در این ایام تئاتر‌های آیینی مانند “اسب‌ها”، “گاهی دلم برای خودم تنگ می‌شود”، ” شاخه گل سرخ” و نمایش‌های دیگر هم‌اکنون در حال اجرا است.
وی با اشاره به انتخابر نمایش‌هایی با تم مذهبی و آیینی در این ایام در اصفهان گفت: ۲ نمایش دیگر هم‌اکنون در مرحله بازبینی بوده که تا پایان ماه صفر در سالن‌های نمایش اصفهان به روی صحنه می‌رود.
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان پیرامون اجرای نمایش ویژه شهید حججی در اصفهان بیان کرد: با توجه به نزدیک بودن چهلمین روز شهادت شهید “محسن حججی” چندین کار به انجمن هنرهای نمایشی پیشنهاد شده است.
وی با بیان اینکه مقدمات اجرای تئاتر ویژه شهید حججی فراهم شده است، گفت: هم‌اکنون این تئاتر در حال آماده‌سازی و در انتظار دریافت مجوز از شورای نظارت ارشاد است که در صورت انجام این مقدمات در شهرستان نجف‌آباد و سایر استان به صورت ویژه به روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن