اخباراسلایدرخاطرات و زندگی نامه شهید مدافع حرم محسن حججیشهید مدافع حرم محسن حججی

مهدی رشید زاده : برآوردها از حضور بیش از ۵۰۰ هزار نفر در مراسم تشییع شهید حججی حکایت می کند.

مهدی رشیدزاده مسئول کمیته رسانه ستاد تشییع شهید مدافع حرم ، محسن حججی در گفت‌گویی اختصاصی با خبرنگار تیتریک گفت: بر اساس برآوردهای مسئولان ستاد تشییع که به صورت میانگین پیش‌بینی شده ، نجف آباد میزبان حدود بیش از ۵۰۰ هزار عزادار حسینی در روز تشییع شهید حججی است.

او ادامه : برنامه استقبال از پیکر شهید در روز چهارشنبه عصر در فرودگاه اصفهان برگزار خواهد شد که عصر روز چهارشنبه پیکر مطهر این شهید به بچه‌های ستاد واقع در لشکر هشت نجف اشرف تحویل داده خواهد شد . چهارشنبه شب هم برنامه وداع با شهید در حسینیه حضرت فاطمه الزهرا(س) واقع در کمربندی شمالی ، جنب لشگر انجام خواهد گرفت .

رشید زاده با بیان اینکه از ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه ، ششم مهرماه مراسم تشییع رسما آغاز خواهد شد، افزود : سخنرانی یکی از مسئولان کشوری و برنامه‌های مداحی تا ساعت ۹ صبح ادامه خواهد داشت و پس از آن حرکت کاروان تشییع از مسیر میدان بسیج به سمت گلزار شهدا آغاز خواهد شد و ان‌شاءالله پیکر این شهید سرافراز پس از اقامه نماز در محل یادمان شهدای نجف‌آباد به خاک سپرده می شود .

او ادامه داد : یکی دیگر از بحث‌هایی که ستاد تشییع دنبال می کند ، اسکان میهمانانی است که از مناطق مختلف به نجف‌آباد مراجعه می کنند؛ عده زیادی از مردم شهید پرور نجف آباد به صورت داوطلب اعلام میزبانی از میهمانان را داشتند و منازلشان را در اختیار بچه‌های ستاد قرار دادند که جا دارد از تک تک این عزیزان تشکر ویژه‌ای داشته باشیم . میهمانسرا و خوابگاه‌های سازمان‌ها و ارگان‌ها هم ظرفیت خوابگاه‌ها را در اختیار ستاد قرار دادند که در کنار این‌ها بحث تغذیه میهمانان هم دنبال شد.

رشید زاده گفت: تمام توان و تلاش خود را می کنیم که میهمانان هیچ مشکلی در نجف آباد نداشته باشند . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن